Tel: 0 (312) 437 85 49 | E-mail: bilgi@sitewix.net

SiteWix Kurumsal Tema 4

Kolay Kullanım

Kolay Kullanım

Hazır web sitelerimizin kullanımı gayet kolaydır.Uzman yazılımcı ve mühendis ekibimizle, kullanıcılara hitap edecek şekilde hazırlanan yönetim paneli ile sizde kimseye ihtiyaç duymadan websitelerinizi kurabilir ve yönetebilirsiniz.

Siteniz Olsun

Siteniz Olsun

Bilişim çağdaş yaşamın her alanında kendine yer edinmiş durumdadır. İnternetin yoğun kullanımı bu gelişmeyi güçlendirmiştir. Bilgisayarların dünya çapında ağlaşması firmaların iletişiminde, lojistikte ve daha bir çok başka alanda devrim niteliğinde gelişmeler yaşatmıştır.

Ticaret Kanunu

Ticaret Kanunu

Yeni Türk Ticaret Kanunu'nun 1524. maddesinde, bütün sermaye şirketlerine web sitesi kurma zorunluluğu getirlmektedir. Firmalar için hazırlanan hazır web sitelerimiz Türk Ticaret Kanunu'na uygundur.Firmalar kanunun istediği gerekli verileri siteleri üzerinden yayınlayabilir.

Bayimiz Olun

Bayimiz Olun

İşinizi genişletebilir ya da yeni bir iş yapmaya başlayabilirsiniz. Hazır web sitelerimizden yararlanarak kolayca web sitesi hazırlayabilirsiniz. Bunun için web yazılımcısı veya webmaster olmanız gerekmez.

Nasıl Satın Alınır?

Nasıl Satın Alınır?

Web Sitemizi kolay şekilde satın alabilirsiniz. hazirsitelerim.com üzerinde ki satın al butonuna tıklayarak ve karşınıza gelen gerekli bilgileri doldurarak satın alabilirsiniz.

Teknik Destek

Teknik Destek

Hazır web sitelerimizin kullanımı ile ilgili bizlere telefon ve email aracılığı ile ulaşabilir ve yardım talep edebilirsiniz.Satış temsilcilerimiz taleplerinize en kısa zamanda yanıt vereceklerdir.

Sınırsız Tema

Sınırsız Tema

Sitenizin renklerini beğenmediniz mi?Dert etmeyin.Sitemizin yönetim paneli üzerinden sınırsız şekilde renklendirme yapabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Sipariş Modülü

Sipariş Modülü

Ortaya koyacağınız hizmet ve ürünleriniz üzerinden sipariş modülümüz ile internet üzerinden siparişler alabilirsiniz.Müşterilerinize sağlayacağınız bu kolaylık sizi bir adım öne çıkaracaktır.

Yukarı