Irtibat : 0 (216) 312 07 08 - 0 (505) 098 07 08

Hira AJANS

Bizi Tanıyın !

Hira AJANS, firmalara,şahıslara ve kurumlara web sayfası hizmeti sunan, profesyonel tasarımları kolayca yönetmenizi sağlayan kontrol panelli web sayfası sistemini sizlerin hizmetine sunan bir kuruluştur.Bu sistem ile web sayfanızı kolay şekilde yönetebilecek ve güncelleyebileceksiniz.Şu ana kadar 250'e yakın firma ve şahıs Hira AJANS'den web sitesi hizmeti almıştır.Müşterilerimiz arasında çeşitli sektörlerden kişiler bulunmaktadır.

Ürünlerimizin temel özellikleri;
Ekonomik,kolay yönetilebilir,kapsamlı ve kaliteli olmalarıdır.Sizlerden gelen taleplere göre web sitelerimiz sürekli geliştirilmektedir.Kolay yönetilebilir olması sayesinde,müşterilerimiz kimseye ihtiyaç duymadan internete bağlanabildikleri herhangi bir bilgisayardan websitelerini kolayca yönetebilecektir.Web yazılım ürünlerimiz bu açıdan diğer firmaların ürünlerinden bir adım öne çıkmaktadır.

Hedefimiz;
Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile "en iyi" olmayı hedeflemek,insan kaynaklarına gereken önemi vermek,gelişimin kaynak yaratmaktan geçtiğini unutmamak,iş ahlakı ve dürüstlüğü "olmazsa olmaz" koşul haline getirmek ve ülkemize güç katmanın güç verdiğinin bilincinde bir dünya oyuncusu olmak en temel ilkemizdir.

Bizim için değerlisiniz.
Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin her zaman yanında olmak görevimizdir.

Daima "en iyi" olmak, vazgeçilmez hedefimizdir;
Kalitede, hizmette, ikmal kaynaklarımız ve bayi ilişkilerimizde, kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.